0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Manchester City
۳
۰
Manchester United
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain La Liga
Celta de Vigo
-
-
Real Betis
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
RCD Espanyol
۲
۱
Valencia CF
inprogress
۱۵:۳۰
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۰
۰
FC Rostov
inprogress
۱۷:۰۰
FK Fakel Voronezh
۲
۲
Torpedo Moskva
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie A
Sassuolo
۲
۰
Salernitana
inprogress
۱۶:۳۰
Sampdoria
۰
۱
SSD Monza 1912
inprogress
۱۶:۳۰
Lecce
۱
۱
Cremonese
inprogress
۱۶:۳۰
SS Lazio
۴
۰
Spezia
Finished
۱۴:۰۰
  France Ligue 1
FC Lorient
۲
۱
OSC Lille
Finished
۱۴:۳۰
AC Ajaccio
۰
۱
Clermont
inprogress
۱۶:۳۰
ES Troyes AC
۰
۱
Stade de Reims
inprogress
۱۶:۳۰
A.J. Auxerre
۰
۰
Stade Brestois 29
inprogress
۱۶:۳۰
FC Toulouse
۳
۱
Montpellier HSC
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Serie A
Corinthians Paulista
۲
۰
Cuiaba
Finished
۰۳:۳۰
Atletico Paranaense
۲
۰
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Goias EC
۰
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۱:۳۰
CR Flamengo RJ
۴
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۱
۲
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۳۰
  Germany Bundesliga
Hertha BSC Berlin
۰
۰
TSG 1899 Hoffenheim
inprogress
۱۷:۰۰
  Greece Super League
Olympiakos Piraeus FC
۰
۰
PAE APS Atromitos Athens
inprogress
۱۶:۳۰
Asteras Tripolis
۲
۰
OFI FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Netherlands Eredivisie
NEC Nijmegen
۱
۱
Feyenoord Rotterdam
inprogress
۱۶:۰۰
Fortuna Sittard
۲
۰
FC Volendam
Finished
۱۳:۴۵
Excelsior Rotterdam
۰
۱
FC Utrecht
inprogress
۱۶:۰۰
  Colombia Primera A
Once Caldas
۰
۱
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۰:۳۵
La Equidad
۱
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۲:۴۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۴۵
  Japan J3 League
Iwaki SC
۴
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۷:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Ehime FC
Finished
۰۷:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
SC Sagamihara
Finished
۰۸:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۴
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۷:۳۰
Imabari FC
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۷:۳۰
  Brazil Serie B
Ituano SP
۱
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۱:۰۰
  Switzerland Super League
FC Luzern
-
-
BSC Young Boys Bern
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FC Sion Sitten
۱
۲
FC Winterthur
inprogress
۱۵:۴۵
FC Lugano
-
-
Servette Geneve FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeju United
۱
۲
Gangwon FC
Finished
۰۸:۳۰
Suwon City
۲
۲
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۱:۰۰
  Chile Primera Division
Curico Unido
۱
۰
La Serena
Finished
۰۲:۳۰
Colo Colo
-
-
Universidad Catolica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States MLS
Los Angeles Galaxy
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۶:۰۰
FC Cincinnati
۲
۳
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Vancouver Whitecaps
۲
۰
Austin FC
Finished
۰۵:۳۰
Charlotte
۴
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۱:۰۰
Columbus Crew
۲
۱
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۲
۰
Minnesota United
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Primera B
Copiapo
۰
۱
Rangers de Talca
Finished
۰۰:۰۰
CD Puerto Montt
۲
۱
Santiago Morning
Finished
۰۰:۰۰
  Japan J2 League
Mito HollyHock
۰
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۳
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۲
Grulla Morioka
Finished
۰۸:۳۰
Vegalta Sendai
۰
۲
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۸:۳۰
  Romania Liga II
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
۲
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۱:۳۰
Otelul Galati
۲
۱
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
Finished
۱۱:۳۰
FC Brasov
۰
۰
CSM Slatina
Finished
۱۱:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۱
۴
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۱:۳۰
  Denmark Superligaen
FC Midtjylland
۱
۱
Viborg FF
inprogress
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
-
-
Lyngby BK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Silkeborg IF
۲
۱
AC Horsens
inprogress
۱۵:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Defensor Sporting
۲
۰
Albion FC
Finished
۰۳:۰۰
Centro Atletico Fenix
۱
۱
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico River Plate
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  United States USL Championship
Miami FC
۱
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven
۲
۴
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۲:۳۰
Hartford Athletic
۶
۳
Charleston Battery
Finished
۰۲:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۰
۱
San Antonio FC
Finished
۰۲:۳۰
Rio Grande Valley FC
۰
۱
Louisville City FC
Finished
۰۴:۰۰
Loudoun United FC
۰
۴
Detroit City FC
Finished
۰۲:۰۰
Phoenix Rising
۵
۱
New York Red Bulls II
Finished
۰۶:۰۰
Oakland Roots SC
۲
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
Orange County SC
۲
۲
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
۲
۰
York United FC
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Arsenal de Sarandi
۰
۱
Independiente
Finished
۰۳:۰۰
Banfield
۱
۱
Godoy Cruz
Finished
۰۰:۳۰
  Ecuador Serie A
Mushuc Runa
۰
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۴:۳۰
Club 9 de Octubre
۲
۲
LDU Quito
Finished
۰۲:۱۵
  Ukraine Premier League
FC Minaj
۰
۱
Dynamo Kiev
Finished
۱۳:۳۰
Zorya Luhansk
-
-
Kryvbas Krivyi
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Chornomorets Odessa
۱
۲
PFK Oleksandria
inprogress
۱۵:۳۰
  Uzbekistan Super League
Pakhtakor Tashkent
۰
۱
Nasaf Qarshi
inprogress
۱۶:۳۰
PFK Dinamo Samarkand
۱
۱
FC Olimpik Tashkent
inprogress
۱۵:۳۰
  Hungary NB I
Kecskemeti TE
-
-
Ferencvarosi TC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Turkey Super Lig
Torku Konyaspor
-
-
Umraniyespor
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Alanyaspor
۱
۱
Giresunspor
Finished
۱۵:۰۰
Sivasspor
۱
۲
Hatayspor
Finished
۱۵:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
FC Kaiserslautern
۱
۱
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۰۰
Karlsruher SC
۳
۰
FC Nurnberg
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Magdeburg
۱
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۵:۰۰
  Thailand Thai League 1
Chonburi FC
۲
۱
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۱
۱
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۴:۰۰
Buriram United FC
۳
۱
Prachuap FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Philippines PFL
Mendiola FC
۰
۴
Stallion FC
Finished
۱۱:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Gangneung City
۴
۱
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Yangju Citizen
۱
۲
Changwon City
Finished
۰۸:۳۰
Busan Transport Corp
۳
۲
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۲
۲
AD San Carlos
Finished
۰۵:۳۰
Puntarenas FC
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
LD Alajuelense
۴
۳
AD Municipal Grecia
Finished
۰۵:۳۰
  Bolivia LFPB
Bolivar
۰
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۳:۰۰
Aurora
۰
۰
Atletico Palmaflor Vinto
Finished
۰۰:۴۵
  Colombia Primera B
Atletico Cali F.C.
۰
۱
Cucuta Deportivo
Finished
۰۲:۴۰
Real Cartagena
۰
۰
Boca Juniors de Cali
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico LIGA MX
CF Rayados de Monterrey
۰
۰
Pachuca CF
Finished
۰۱:۳۵
CF Atlas Guadalajara
۱
۰
Necaxa
Finished
۰۳:۳۵
San Luis
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۱:۳۰
Cruz Azul
۲
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۵:۳۵
  United States NWSL
Washington Spirit (W)
۱
۲
Houston Dash (W)
Finished
۰۲:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۳:۰۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۳
۳
Portland Thorns (W)
Finished
۰۱:۳۰
Seattle Reign FC (W)
۳
۰
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Wing Yee Ft
۱
۰
Eastern District
Finished
۰۹:۰۰
Wong Tai Sin
۰
۱
Central & Western
Finished
۰۹:۰۰
Metro Gallery FC
۰
۱
Hoi King
Finished
۰۹:۰۰
Yuen Long FC
۳
۲
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۴
۱
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۷
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Gyeongnam FC
۲
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۰:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۲
Gwangju FC
Finished
۰۸:۰۰
  Hong Kong FA Cup
Resources Capital FC
۱
۲
Hong Kong FC
Finished
۱۰:۳۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۳:۰۰
Balestier Khalsa FC
۵
۳
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۰۰
  Belgium First Division A
RSC Anderlecht
۰
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۱۵:۰۰
KAA Gent
-
-
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CD Alcoyano
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
CD Calahorra
۱
۲
Athletic Bilbao B
Finished
۱۳:۳۰
Eldense
۲
۱
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۳:۳۰
SD Amorebieta
۱
۲
CD Numancia
Finished
۱۳:۳۰
CD La Nucia
-
-
Real Union Club de Irun
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
AL Dhafra
۱
۰
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۱۶:۴۵
Al Bataeh
۰
۱
Al Wahda
inprogress
۱۶:۴۵
  Romania Liga I
AFC Hermannstadt
۱
۲
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
Gondomar
۲
۳
FC Penafiel
Finished
۱۳:۳۰
ACDR Lamelas
۰
۱
AD Camacha
Finished
۱۳:۳۰
SC Sao Joao Ver
۳
۰
Esperanca de Lagos
Finished
۱۳:۳۰
Santarem
۰
۰
CD Mafra
inprogress
۱۶:۳۰
Sertanense FC
-
-
AD Castro Daire
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Merelinense FC
-
-
Rabo Peixe
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Valadares Gaia FC
-
-
CD Olivais e Moscavide
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Olhanense
-
-
Gd Monte Do Trigo
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AD Machico
-
-
FC Alverca
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
UD Serra
-
-
UD Oliveirense
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pero Pinheiro
-
-
FC Ferreiras
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Vitoria Setubal
-
-
CD Vilar Perdizes
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ARS Martinho
-
-
Guarda Desportiva
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Coruchense
-
-
CD Trofense
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
GD Braganca
-
-
Olimpico Montijo
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Fafe
-
-
Anadia FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
-
-
Beira Mar
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
GD Resende
-
-
Felgueiras 1932
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Vilaverdense FC
-
-
Atletico CP
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sintrense
-
-
Real SC Queluz
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Oriental Dragon FC
-
-
Cfc-Cf Canelas 2010
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Venezuela Primera Division
Carabobo FC
۰
۲
Zamora FC
Finished
۰۲:۴۵
Monagas SC
۰
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Club Xelaju
۲
۲
Antigua Guatemala
Finished
۰۵:۳۰
CSD Municipal
۱
۱
Achuapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Mixco
۰
۲
Malacateco
Finished
۰۳:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Angeviolet Hiroshima (W)
۱
۱
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۱
۲
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۸:۳۰
AS Harima Albion (W)
۳
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Ehime FC (W)
۰
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Denmark 3rd Division
VSK Arhus
۱
۰
Young Boys FD
Finished
۱۴:۳۰
Holstebro
۳
۰
Dalum
Finished
۱۴:۳۰
  Spain LaLiga 2
Alaves
-
-
Ponferradina
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Leganes
-
-
Albacete Balompie
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
  Italy Serie B
Benevento
-
-
Ascoli
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
  Czech Republic 1. Liga
FK Teplice
-
-
Pardubice
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
-
-
FC Zbrojovka Brno
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Zlin
-
-
FC Slovacko
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
NSI Runavík
-
-
KI Klaksvík
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AB Argir
-
-
Skala IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
EB Streymur
-
-
07 Vestur Sorvagur
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
B36 Torshavn
-
-
Víkingur Gota
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Jadran Dekani
۰
۰
NK Rogaska
inprogress
۱۷:۰۰
ND Beltinci
۲
۲
Aluminij
Finished
۱۴:۳۰
NK Emmi Bistrica
۱
۰
NK Brinje Grosuplje
inprogress
۱۷:۰۰
NK Rudar Velenje
۰
۰
ND Triglav Kranj
inprogress
۱۷:۰۰
  Croatia HNL
HNK Rijeka
۰
۰
HNK Hajduk Split
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Ilves
۲
۲
IFK Mariehamn
inprogress
۱۵:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۰
۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
inprogress
۱۶:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۱
۰
HIFK
inprogress
۱۶:۳۰
AC Oulu
۲
۰
FC Lahti
inprogress
۱۶:۳۰
KuPS Kuopio
۱
۱
FC Honka Espoo
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany 3.Liga
SV Wehen Wiesbaden
۳
۱
SC Rot-Weiss Essen
inprogress
۱۵:۳۰
Viktoria Koln 1904
۱
۲
VfB Oldenburg
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Fatsa Belediyespor
۲
۴
Cankaya FK
Finished
۱۵:۰۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۰
۰
Sapanca Genclikspor
inprogress
۱۶:۰۰
Akhisar Belediye GS
۱
۱
Osmaniyespor FK
inprogress
۱۶:۰۰
Arguvan Belediyespor
۱
۱
Efeler 09 FK
Finished
۱۵:۰۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
inprogress
۱۵:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۱
۰
Erbaaspor
inprogress
۱۶:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Sioni Bolnisi
۱
۱
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۵:۰۰
FC Torpedo Kutaisi
۰
۰
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۵:۰۰
  Thailand Thai League 2
Uthai Thani FC
۲
۲
Nakhon Si United
Finished
۱۴:۳۰
Ranong United
۰
۰
Chiangmai United FC
inprogress
۱۵:۳۰
Trat FC
۱
۰
MOF Customs United
Interrupted
۱۴:۰۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Ayutthaya United FC
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
1. FC Gievenbeck
-
-
SV Schermbeck
inprogress
۱۶:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۰
۰
ASC Dortmund
inprogress
۱۶:۳۰
FC Eintracht Rheine
۰
۰
SF Siegen 1899
inprogress
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۱
۰
SpVgg Vreden 1921
inprogress
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۲
۰
Delbrucker Sc
inprogress
۱۶:۳۰
FC Gutersloh 2000
۰
۰
SC Preussen Munster II
inprogress
۱۶:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۱
۰
TUS Bovinghausen 04
inprogress
۱۷:۰۰
TuS Ennepetal
۰
۰
TuS Erndtebruck
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Las Palmas B
۰
۱
UD San Fernando
Finished
۱۴:۳۰
Lanzarote
۲
۰
Marino
Finished
۱۵:۰۰
  Czech Republic 2. Liga
Slavia Prague B
۳
۱
Vyskov
Finished
۱۱:۴۵
SK Slovan Varnsdorf
-
-
FC Graffin Vlasim
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Poland 1. Division
KS Ruch Chorzow
۲
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۴:۱۰
MKS Puszcza Niepolomice
۱
۰
Arka Gdynia
inprogress
۱۶:۳۰
  El Salvador Primera Division
CD Atletico Marte
۲
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۰:۳۰
CD Chalatenango
۰
۰
Jocoro FC
Finished
۰۱:۳۰
Santa Tecla FC
۱
۴
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۴:۴۵
  Mexico Liga Premier Serie A
Mineros de Fresnillo
۱
۲
Chihuahua FC
Finished
۰۱:۳۰
Los Cabos United
۰
۰
Coras de Nayarit FC
Finished
۰۵:۳۰
Halcones de Zapopan
۲
۴
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۰:۳۰
Mexicali FC
۰
۳
Tecos
Finished
۰۴:۳۰
  Panama LPF
Potros Del Este
۲
۰
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
Sporting San Miguelito
۱
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۲:۴۵
  Guatemala Primera Division
Zacapa Tellioz
۰
۰
Juventud Pinulteca FC
Finished
۰۵:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Victoria
۰
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۰۰
Motagua
۱
۲
Real Espana
Finished
۰۴:۳۰
CD Marathon
۵
۱
CD Honduras Progreso
Finished
۰۰:۴۵
  Thailand Thai League 3
Chamchuri United FC
۰
۱
Samut Prakan F.C.
Finished
۱۲:۰۰
MH Khon Surat City
۲
۲
Mueang Kon D United
Finished
۱۲:۰۰
Samut Sakhon City FC
۱
۳
Prime Bangkok
Finished
۱۴:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Tobol Kostanay
۳
۱
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۲:۳۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۱
۲
Kairat Almaty
Finished
۱۲:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۳
۱
FK Aktobe
Finished
۱۴:۳۰
FC Turan
۲
۱
FC Astana
inprogress
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Bologna U19
۰
۳
AC Milan U19
Finished
۱۲:۳۰
Fiorentina U19
۳
۰
Hellas Verona U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۱
۱
Vimenor CF
Finished
۱۳:۱۵
CD Siete Villas
۲
۵
CD Cayon
Finished
۱۳:۱۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
UD Montijo
۰
۰
CD Estepona
Finished
۱۳:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۱
۴
Atletico Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
U.D. Melilla
۳
۰
Socuellamos
Finished
۱۳:۰۰
CD Atletico Paso
۳
۰
CD Diocesano
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Real Balompedica Linense
۱
۱
Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
Ceuta
۱
۳
Algeciras CF
Finished
۱۳:۳۰
Alcorcon
۴
۱
Real Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Trastevere Calcio ASD
۱
۲
Matese
inprogress
۱۶:۳۰
Porto D'Ascoli
۰
۰
Alma Juventus Fano 1906
inprogress
۱۶:۳۰
Calcio Chieti
۱
۱
Cynthialbalonga
inprogress
۱۶:۳۰
SSD San Nicolo Notaresco
۰
۰
ASD Montegiorgio
inprogress
۱۶:۳۰
Tolentino
۰
۰
Vastogirardi
inprogress
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۲
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۵:۰۰
JK Nomme Kalju
-
-
FC Levadia Tallinn
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
  Norway 1. Division
Bryne FK
۰
۱
Skeid Oslo
inprogress
۱۵:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۱
Mjondalen IF
inprogress
۱۵:۳۰
SK Brann Bergen
۴
۰
Stjordals Blink
inprogress
۱۵:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Vaduz
۰
۲
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۱۵:۴۵
AC Bellinzona
-
-
FC Schaffhausen
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Italy Serie C, Group B
Cesena FC
۲
۰
Recanatese
inprogress
۱۶:۰۰
Fiorenzuola
۳
۰
AC Reggiana 1919
inprogress
۱۶:۰۰
AC Ancona
۰
۱
Aquila 1902 Montevarchi
inprogress
۱۶:۰۰
ACD Virtus Entella
۰
۰
Imolese Calcio
inprogress
۱۶:۰۰
Unione Sportiva Fermana
۰
۰
Olbia Calcio
inprogress
۱۶:۰۰
San Donato Tavarnelle
۰
۲
Lucchese Libertas
inprogress
۱۶:۰۰
Rimini Calcio
۰
۰
US Alessandria 1912
inprogress
۱۶:۰۰
Carrarese
۰
۱
Gubbio
inprogress
۱۶:۰۰
  Austria Bundesliga
SV Ried
۲
۲
SC Rheindorf Altach
inprogress
۱۶:۰۰
TSV Hartberg
۱
۲
Austria Klagenfurt
inprogress
۱۶:۰۰
  Italy Serie C, Group A
Pro Patria
۰
۱
Pro Vercelli
inprogress
۱۶:۰۰
AC Renate
۰
۰
Pordenone
inprogress
۱۶:۰۰
Novara
۲
۰
Vicenza
inprogress
۱۶:۰۰
Triestina Calcio
۱
۰
Virtus Vecomp Verona
inprogress
۱۶:۰۰
  Hungary NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۰
۰
Gyori ETO (W)
inprogress
۱۶:۱۵
Astra Hungary (W)
۱
۱
MOL Fehervar FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Montenegro First League
FK Buducnost Podgorica
۰
۰
Fk Iskra Danilovgrad
inprogress
۱۶:۳۰
  Belgium First Division B
SK Beveren
-
-
Lierse SK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  North Macedonia First League
FK Tikves Kavadarci
۱
۰
FK Skopje
inprogress
۱۶:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۱
۰
FK Shkendija 79
inprogress
۱۶:۳۰
KF Shkupi Skopje
۰
۰
FK Sileks
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
۰
۱
HSC Hannover
inprogress
۱۶:۳۰
Eintracht Celle
۰
۰
Heeslinger SC
inprogress
۱۶:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۰
۰
FT Braunschweig
inprogress
۱۶:۳۰
Blau-Weiss Papenburg
-
-
Ramlingen-Ehlershausen
inprogress
۱۶:۳۰
  Malta Premier League
Birkirkara FC
۱
۰
Valletta FC
inprogress
۱۶:۳۰
Gzira United FC
-
-
Pieta Hotspurs FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Hungary NB II
Gyirmot
۲
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
۱۶:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
inprogress
۱۶:۳۰
Szentlorinc SE
۲
۰
Diosgyor VTK
inprogress
۱۶:۳۰
Dorogi FC
۰
۲
Kozarmisleny SE
inprogress
۱۶:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Indjija
۲
۰
Jedinstvo Ub
inprogress
۱۶:۳۰
Loznica
۰
۰
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Solin
۰
۰
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Orkla
-
-
Innstrandens IL
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
  Portugal Primeira Liga
Rio Ave
-
-
Santa Clara
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Denmark 1st Division
Koge
۰
۱
FC Fredericia
Finished
۱۴:۳۰
Naestved BK
۲
۰
Hillerod
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Bundesliga Women
SV Meppen (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۱۴:۳۱
Eintracht Frankfurt (W)
۳
۱
Werder Bremen (W)
Finished
۱۴:۳۱
MSV Duisburg (W)
-
-
FC Bayern Munchen (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۱
SC Freiburg (W)
-
-
SG Essen (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۱
  Sweden Superettan
Utsiktens BK
۰
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۴:۳۰
Norrby IF
۰
۰
Skovde AIK
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Raufoss 2
۲
۰
Hodd IL II
Finished
۱۴:۳۰
Molde FK 2
۰
۰
Floro SK
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Sevilla Atletico
۲
۳
Sanluqueno
Finished
۱۲:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۰
۰
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
CD Utera
۳
۱
Granada B
Finished
۱۳:۳۰
Mar Menor
۰
۲
Antequera
Finished
۱۳:۳۰
FC Cartagena II
۱
۰
CD El Ejido 2012
Finished
۱۳:۳۰
  Panama Liga Prom
Alianza Panama Reserves
۱
۴
Panama City FC
Finished
۰۰:۳۰
Colon C-3
۰
۳
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
Tauro FC Reserves
۳
۰
San Martin FC
Finished
۰۴:۳۰
  Norway 1. Division Women
Grand Bodo (W)
۲
۱
Amazon Grimstad FK (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۲
۱
Managua FC
Finished
۰۰:۳۰
Matagalpa FC
۲
۵
Juventus Managua FC
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
CA Sarmiento de Resistencia
۱
۱
Central Norte
Finished
۰۳:۳۰
Juventud Unida Gualeguaychu
-
-
Gimnasia y Tiro
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Mlada Boleslav B
۰
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۱:۴۵
Hradec Kralove B
۰
۳
FC Kolin
Finished
۱۱:۴۵
FK Chlumec
۲
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۱:۴۵
FK Teplice B
۱
۲
Jablonec B
Finished
۱۱:۳۰
  Austria 2. Liga
Floridsdorfer AC
۲
۱
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۲:۰۰
  Germany Bundesliga U19
Unterhaching U19
۲
۲
Karlsruher SC U19
Finished
۱۲:۳۰
Holstein Kiel U19
۰
۹
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Viktoria Koln U19
۳
۰
Rot Weiss Essen U19
Finished
۱۲:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۱
SV Eintracht Trier U19
Finished
۱۲:۳۰
Preussen Munster U19
۱
۴
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Verl U19
۱
۱
Paderborn U19
Finished
۱۲:۳۰
MSV Duisburg U19
۳
۱
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۲:۳۰
  Austria Landesliga
SV Strasswalchen
۱
۲
SK Adnet
Finished
۱۲:۳۰
ASK Klagenfurt
۳
۱
SK Maria Saal
Finished
۱۲:۰۰
SK Slovan Hac
۱
۲
Favoritner AC
Finished
۱۲:۰۰
SV Wienerberger
۰
۱
FC 1980 Wien
Finished
۱۴:۳۰
Wacker Innsbruck
۰
۳
FC Volders
inprogress
۱۵:۳۰
SC Landskron
۱
۳
SVG Bleiburg
inprogress
۱۵:۳۰
  Serbia U19 League
FK Brodarac U19
۷
۰
OFK Vrsac U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Warners Bay FC (W)
۴
۲
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
۱
۱
Dornbirner SV
Finished
۱۲:۳۰
RW Rankweil
۵
۲
IPA SC Gofis
Finished
۱۲:۳۰
  Vietnam V-League 2
Ba Ria Vung Tau FC
۱
۱
Binh Phuoc
Finished
۱۴:۳۰
DAK Lak
۳
۱
Long An
Finished
۱۲:۰۰
TTBD Phu Dong
۱
۳
BHTS Quang Nam
Finished
۱۲:۳۰
Cong Anh Nhan Dan
۵
۱
XSKT Can Tho
Finished
۱۳:۰۰
Pho Hien
۳
۳
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
CE Europa
۳
۰
FE Grama
Finished
۱۳:۳۰
CP San Cristobal
۲
۰
UE Castelldefels
Finished
۱۳:۳۰
CF Montanesa
۱
۱
UE Tona
Finished
۱۳:۳۰
Girona FC B
۴
۲
Vilafranca
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Las Rozas CF
۰
۳
Ursaria
Finished
۱۳:۳۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۳
۰
CD Mostoles
Finished
۱۳:۰۰
Getafe B
۱
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
Real Aranjuez
۰
۲
Cuc Villalba
Finished
۱۳:۰۰
Rayo Vallecano B
۱
۲
AD Torrejon CF
Finished
۱۳:۳۰
CF Fuenlabrada Promesas
-
-
CD Canillas
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
CD Galapagar
-
-
Paracuellos Antamira
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Italy Serie A Women
Juventus FC (W)
۳
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۴:۰۰
AS Roma (W)
۳
۰
Parma (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Miedz Legnica
۰
۲
Stal Mielec
Finished
۱۴:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۱
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۶:۳۰
  England Championship
Stoke City FC
۰
۴
Watford FC
Finished
۱۴:۳۰
  Zambia Super League
Buildcon FC
۰
۴
Nkwazi
Finished
۱۴:۳۰
Zesco United
۰
۰
Power Dynamos
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Sporting Gijon B
۰
۱
Llanes
Finished
۱۳:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
Valdesoto CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Lealtad
۱
۰
Luarca CF
Finished
۱۳:۳۰
Condal CF
۱
۲
CD Tuilla
Finished
۱۳:۳۰
CD Praviano
۱
۰
CD Colunga
Finished
۱۳:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
St. Gallen II
۲
۱
SC Bruhl St. Gallen
inprogress
۱۶:۰۰
FC Biel-Bienne
۰
۰
Breitenrain
inprogress
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Tadamon Sour
۰
۰
Al Akhaa Al Ahli
inprogress
۱۶:۰۰
Salam Zgharta
۰
۱
Al Ahed
inprogress
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone E
Ghivizzano Borgoamozzano
۰
۰
Livorno
inprogress
۱۶:۰۰
Virtus Flaminia
۰
۰
AC Arezzo
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Seravezza Calcio
۰
۰
Montespaccato
inprogress
۱۶:۳۰
US Gavorrano
۱
۱
Poggibonsi
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Casertana
۱
۰
COS Sarrabus Ogliastra
inprogress
۱۶:۰۰
Vis Artena
۱
۰
SS Cassino
inprogress
۱۶:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Tivoli Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Portici 1906
۱
۱
ASD Ilvamaddalena 1903
inprogress
۱۶:۳۰
USD Palmese 1914
۰
۰
FC Aprilia
inprogress
۱۶:۳۰
  Iran 2nd Division
Shohada Razakan
۰
۰
Shohada Babolsar
inprogress
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
ASD Villa D'Alme
۱
۱
Sona Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Lumezzane
۲
۰
ASD Alcione
inprogress
۱۶:۳۰
Citta di Varese
۰
۰
Ssd Real Calepina FC
inprogress
۱۶:۳۰
GS Arconatese 1926
۰
۰
Breno
inprogress
۱۶:۳۰
Ponte San Pietro
۱
۰
USD 1913 Seregno Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Franciacorta
-
-
Virtus Bergamo
inprogress
۱۶:۳۰
Folgore Caratese
۰
۰
Usd Casatese
inprogress
۱۶:۳۰
Brusaporto
۱
۰
Calvina
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Salsomaggiore
۰
۰
AC Prato
inprogress
۱۶:۳۰
Fanfulla Cavenago
۱
۰
Sammaurese
inprogress
۱۶:۳۰
Correggese
۲
۰
Scandicci
inprogress
۱۶:۳۰
Athletic Carpi
۱
۰
Bagnolese
inprogress
۱۶:۳۰
Mezzolara
۰
۰
Lentigione Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
AC Forli
۰
۰
US Corticella
inprogress
۱۶:۳۰
Giana Erminio
۱
۱
Sant'Angelo
inprogress
۱۶:۳۰
AC Pistoiese
۰
۰
Real Forte Querceta
inprogress
۱۶:۳۰
Crema 1908
۱
۰
Ravenna Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
United Riccione
۰
۲
Aglianese
inprogress
۱۶:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Wolverhampton (W)
۰
۱
Burnley (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Fylde (W)
۲
۱
Stoke City (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Loughborough Lightning (W)
۰
۱
Boldmere St. Michaels (W)
inprogress
۱۶:۳۰
West Bromwich Albion (W)
۰
۰
Brighouse Town (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Huddersfield Town (W)
۰
۰
Liverpool Feds LFC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
MFK Snina
۱
۳
TJ Tatran Oravske Vesele
inprogress
۱۶:۳۰
FK Slovan Galanta
۳
۰
FK Podkonice
inprogress
۱۶:۳۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۰
FC Rimavska Sobota
inprogress
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders
۰
۱
FC Platinum
inprogress
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۲
۰
Sportivo Luqueno
inprogress
۱۶:۳۰
Atletico Colegiales
۰
۰
Sportivo Trinidense
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Legnago Salus
۰
۰
US Adriese
inprogress
۱۶:۳۰
US Levico Terme
۲
۱
Montebelluna
inprogress
۱۶:۳۰
Este
۰
۰
Torviscosa
inprogress
۱۶:۳۰
Mestre
۰
۰
Virtus Bolzano
inprogress
۱۶:۳۰
U.C. Montecchio Maggiore
۰
۰
ACD Campodarsego Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Cjarlins Muzane
۰
۱
Portogruaro
inprogress
۱۶:۳۰
AC Dolomiti Bellunesi
۰
۰
ASD Cartigliano
inprogress
۱۶:۳۰
Luparense
۰
۰
Clodiense
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Derthona FBC
۰
۰
Gozzano
inprogress
۱۶:۳۰
Chisola
۲
۱
US Fezzanese
inprogress
۱۶:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Ligorna 1922
inprogress
۱۶:۳۰
Asti
۱
۱
Sestri Levante
inprogress
۱۶:۳۰
Pinerolo
۰
۰
AC Bra
inprogress
۱۶:۳۰
Chieri 1955
۰
۰
Casale
inprogress
۱۶:۳۰
Fossano Calcio
۰
۱
Vado
inprogress
۱۶:۳۰
Borgosesia
۲
۰
Sanremese
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Torslanda IK
۰
۱
Eskilsminne IF
inprogress
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
ADO '20
۰
۱
Baronie
inprogress
۱۵:۳۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
۱
۱
Haaksbergse Sport Club 1921
inprogress
۱۶:۰۰
  Norway 2. Division Group 2
Træff
۳
۰
Eidsvold TF
inprogress
۱۵:۳۰
Brattvag
-
-
Asker Fotball
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Bhutan Premier League
Transport United FC
۰
۲
Paro FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Mjolby AI FF
۴
۲
Grebbestads IF
inprogress
۱۵:۳۰
Saffle FF
-
-
Yxhults IK
inprogress
۱۵:۳۰
Angered BK
۲
۰
Vanersborgs FK
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Elazigspor
۲
۱
Catalcaspor
Finished
۱۵:۰۰
Karakopru Belediyespor
۳
۰
Eskisehirspor K
Finished
۱۵:۰۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۰
Yomraspor
inprogress
۱۵:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۰
Karsiyaka SK
inprogress
۱۵:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۱
۲
Agri 1970 Spor
inprogress
۱۵:۳۰
Derince Belediyespor
۱
۱
Amasyaspor 1968 FK
inprogress
۱۶:۰۰
Kutahyaspor
۰
۰
Yeni Orduspor
inprogress
۱۶:۰۰
Sile Yildizspor
۰
۰
1954 Kelkit Belediyespor
inprogress
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
۴
۱
FC Mecklenburg Schwerin
Finished
۱۵:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
-
-
FC Hansa Rostock II
inprogress
۱۵:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۱
Charlottenburger FC Hertha 06
inprogress
۱۵:۳۰
MSV Pampow
۰
۱
RSV Eintracht 1949
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۱
Zorkiy Krasnogorsk
Finished
۱۵:۰۰
Electron Velikiy Novgorod
۱
۱
FK Yenisey Krasnoyarsk II
inprogress
۱۵:۳۰
Baltika-2
۰
۱
FK Leningradets
inprogress
۱۵:۳۰
Dinamo Saint-Petersburg
۰
۰
Zenit St Petersburg II
inprogress
۱۶:۳۰
Murom
-
-
Spartak Kostroma
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Shamakhi FK
۰
۱
Sabah
Finished
۱۵:۰۰
FK Sumgayit
-
-
Kapaz
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Ofspor
۰
۰
Kahramanmarasspor
Finished
۱۵:۰۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۰
۱
Ayvalikgucu Belediyespor
inprogress
۱۵:۳۰
Karaman
۰
۰
Antalya Kestelspor
inprogress
۱۵:۳۰
Kusadasispor
۳
۰
Ergene Velimese Spor
inprogress
۱۶:۰۰
  Austria Regionalliga East
USV Scheiblingkirchen
۲
۱
ASV Siegendorf
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway Toppserien Women
Avaldsnes (W)
۴
۰
Tromso (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۰
SK Brann (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Asane Fotball (W)
۰
۰
Arna-Bjørnar (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۱
۱
Lyn Fotball (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Roa (W)
۰
۰
Kolbotn (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Valerenga (W)
-
-
Rosenborg BK (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
CSM Alexandria
۶
۰
CSM Cetatea Turnu Măgurele
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۰
۰
SV Werder Bremen II
Finished
۱۵:۳۰
Bremer SV
۲
۰
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Arameiska-Syrianska
۱
۳
Karlbergs BK
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
۱
۰
Heider SV
inprogress
۱۵:۳۰
VfB Lubeck II
۰
۰
SV Gw Siebenbaumen
inprogress
۱۶:۰۰
Eckernforder SV
۰
۲
TSB Flensburg
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۲
۱
Ragsveds
inprogress
۱۵:۳۰
FC Jarfalla
۰
۰
IFK Österåker FK
inprogress
۱۶:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
Dacia Buiucani
۰
۰
CS Petrocub
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
1. FSV Mainz 05 II
۱
۲
SGV Freiberg
inprogress
۱۵:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
FK Banga Gargzdai (W)
۱
۱
FK Saned (W)
inprogress
۱۵:۳۰
FK Vilnius (W)
۰
۱
FC Hegelmann (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  San Marino Campionato
SP Tre Penne
۰
۱
SP Tre Fiori
inprogress
۱۶:۳۰
SP Cailungo
۰
۲
SS San Giovanni
inprogress
۱۶:۳۰
SC Faetano
۰
۱
Folgore / Falciano
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Cup
Vironas Kavalas
۰
۲
Panachaiki
inprogress
۱۶:۳۰
GS Apollon Smyrnis
۰
۱
FC Kifisia
inprogress
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
BS Dynamic
۰
۰
Bujumbura City
inprogress
۱۶:۳۰
  Indonesia Liga 1
PSIS Semarang
۰
۰
Bhayangkara Surabaya United
inprogress
۱۷:۰۰
  Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar
۲
۰
Mbeya City
inprogress
۱۶:۳۰
  Ireland National League Women
Sligo Rovers (W)
۰
۱
Treaty United FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Oman Professional League
Oman Club
۰
۱
Sur SC
inprogress
۱۶:۴۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Wasl Dubai U21
۰
۰
Al Nasr U21
inprogress
۱۶:۴۵
  United Arab Emirates Division 1
Al Thaid
۰
۱
Al Hamriyah
inprogress
۱۶:۴۵
Masfut
۰
۰
Masafi
inprogress
۱۶:۴۵
Al Arabi Umm Al Quwain
۰
۰
Al Taawon FC
inprogress
۱۶:۵۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
TuS BW Konigsdorf
۰
۱
Siegburger SV 04
inprogress
۱۷:۰۰
  Montenegro 2. CFL
FK Grbalj Radanovici
۰
۰
Mladost DG
inprogress
۱۷:۰۰
  Rwanda National League
Police FC
۰
۲
Gasogi Utd
inprogress
۱۶:۳۰
Rutsiro FC
۱
۲
AS Kigali
inprogress
۱۶:۳۰
Rwamagana City
۱
۱
AP Rwandaise FC
inprogress
۱۶:۳۰
Musanze FC
۰
۱
Espoir FC
inprogress
۱۶:۳۰
  South Africa MTN Cup 8
Kaizer Chiefs
۰
۰
Amazulu FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Finland Ykkonen
EIF Ekenas
-
-
Kotkan Tyovaen Palloilijat
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
-
-
Pepo Lappeenranta
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Atletico Camioneros
-
-
CD Argentino Monte Maiz
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  England Isthmian League Premier
Kingstonian FC
-
-
Potters Bar Town FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
-
-
Qviding FIF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Uganda Premier League
Villa SC
۲
۰
Gadaffi
Finished
۱۴:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KVK Tienen
۰
۰
Patro Eisden
inprogress
۱۶:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
London Bees (W)
۰
۰
Cheltenham Town (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Ipswich Town (W)
۲
۰
Crawley Wasps (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Varbergs BoIS FC
۱
۰
BK Hacken
inprogress
۱۶:۳۰
GIF Sundsvall
۰
۲
IFK Norrkoping
inprogress
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
USL Dunkerque U19
۰
۰
Le Havre AC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Montfermeil U19
۱
۱
US Orleans U19
inprogress
۱۶:۳۰
Valenciennes FC U19
۰
۰
Lille OSC U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Achyronas Onisillos
۱
۰
PO Xylotympou 2006
inprogress
۱۶:۳۰
Olympiada Lympion
۰
۱
Alki Oroklinis
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
SF Hamborn 07
۰
۰
Cronenberger SC
inprogress
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۰
۱
SC St Tonis 11/20
inprogress
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
۱
۱
MSV Düsseldorf
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Meerbusch
۰
۰
KFC Uerdingen 05
inprogress
۱۶:۳۰
Schwarz Weiss Essen
۰
۰
Union Nettetal
inprogress
۱۶:۳۰
FC Kray
۳
۳
Sonsbeck
inprogress
۱۶:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۱
۰
TVD Velbert
inprogress
۱۷:۰۰
VfB 03 Hilden
۰
۰
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
AS Acireale
۱
۲
FC Lamezia Terme
inprogress
۱۶:۳۰
Real Agro Aversa
۰
۱
ASD Cittanovese
inprogress
۱۶:۳۰
Santa Maria Cilento
۰
۲
Citta di Sant Agata
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Lavello
۰
۰
ASD Nardo Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Casarano
۱
۱
ASG Nocerina 1910
inprogress
۱۶:۳۰
SS Cavese
۳
۰
FC Matera
inprogress
۱۶:۳۰
FC Francavilla
۱
۰
Team Altamura
inprogress
۱۶:۳۰
Molfetta
۰
۰
Citta di Fasano
inprogress
۱۷:۰۰
Martina Calcio 1947
۰
۱
Brindisi
inprogress
۱۷:۰۰
  Jordan Jordan 1st Division
Sama Al Sarhan
۰
۱
Al Yarmouk
inprogress
۱۶:۳۰
Al Hashemeya
۱
۱
Al-Baqa'a
inprogress
۱۶:۳۰
  Mozambique Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۰
۰
Incomati
inprogress
۱۶:۳۰
Black Bulls Maputo
۰
۰
Ferroviario Beira
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovenia Prva liga
ND Gorica
۰
۳
NK Maribor
inprogress
۱۶:۳۰
  Serbia Super Liga
Spartak Subotica
۱
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Union 60 Bremen
۰
۱
KSV Vatan Sport Bremen
inprogress
۱۶:۳۰
Leher Bremerhaven
۱
۰
TuS Komet Arsten
inprogress
۱۷:۰۰
  Ireland U19 League
Cork City U19
۰
۱
Saint Patrick's Athletic U19
inprogress
۱۶:۳۰
Derry City U19
۰
۰
Longford Town U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Rielasingen-Arlen
۰
۱
SG Sonnenhof Grossaspach
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark 2. Division
Thisted FC
۱
۰
Hellerup IK
inprogress
۱۶:۳۰
  England Premier League 2 Division 1
Wolverhampton U21
۱
۲
Manchester City U21
inprogress
۱۶:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
SK Pepingen-Halle
۰
۰
Heur Tongeren
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Kolmonen
SIF
۲
۴
FC Kiisto
Finished
۱۴:۳۰
JaPS II
۰
۱
FC Kuusysi Lahti Akatemia
inprogress
۱۵:۳۰
PuiU Helsinki
۰
۳
Ponnistajat
inprogress
۱۶:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Maritzburg United Reserves
۰
۳
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Supersport United Reserves
۳
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۰
۲
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۴:۰۰
  France Division 2 Women
Strasbourg (W)
۳
۱
Le Mans (W)
Finished
۱۴:۳۰
OGC Nice (W)
۲
۱
Grenoble Foot 38 (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary NB III
Puskas Academy II
۴
۱
Mori SE
Finished
۱۲:۳۰
Gyori ETO FC II
۱
۱
Veszprem FC
Finished
۱۲:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۲:۳۰
Tiszafuredi
۰
۰
Kisvarda II
inprogress
۱۶:۳۰
Senyo Carnifex FC
۰
۱
Tiszaujvaros
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
VfL Wolfsburg II (W)
۱
۰
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۲:۳۰
SC Freiburg II (W)
۱
۰
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۲:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۲
۰
Turbine Potsdam II (W)
Finished
۱۲:۳۰
RB Leipzig (W)
۱۰
۲
FC Koln II (W)
Finished
۱۲:۳۰
SC Sand (W)
۱
۱
1. FC Nurnberg (W)
inprogress
۱۵:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۲
۳
SG 99 Andernach (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
AS Monaco FC U19
۳
۳
AS Saint-Etienne U19
Finished
۱۲:۳۰
Bastia SC U19
۱
۵
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
AS Cannes U19
۱
۳
SC Air Bel U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Austria Bundesliga Women
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۲
۱
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۲:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Angers U19
۲
۱
FC Brest U19
Finished
۱۲:۳۰
USSA Vertou U19
۰
۰
Stade Lavallois Mayenne FC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Chamois Niortais FC U19
۰
۱
Stade Rennais U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Romania U19 League
ACS ACB Ineu U19
۴
۱
LPS Cluj-Napoca U19
Finished
۱۲:۳۰
  Andorra 1a Divisio
Inter Club d'Escaldes
۱
۱
UE Sant Julià
Finished
۱۲:۳۰
UE Engordany
۱
۰
Penya Encarnada
Finished
۱۵:۰۰
UE Santa Coloma
-
-
FC Ordino
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Greece U19 Super League
PAOK Salonika U19
۲
۱
Panathinaikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Volos NPS U19
۲
۲
Aris Thessaloniki U19
inprogress
۱۶:۰۰
  Slovakia 2. Liga
FK Samorin
۰
۰
MSK Zilina B
Finished
۱۲:۰۰
MFK Dolny Kubin
۰
۰
FC Petrzalka 1898
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Torpedo Miass
۰
۲
FC Chelyabinsk
Finished
۱۲:۳۰
Amkar
۱
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۳:۳۰
Novosibirsk FK
۱
۱
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۳:۳۰
Irtysh Omsk
۲
۱
Dinamo Barnaul
Finished
۱۴:۳۰
  Malta Challenge League
Mqabba FC
۱
۲
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۲:۳۰
Melita FC
۱
۰
St Andrews FC
inprogress
۱۶:۳۰
Swieqi United FC
۱
۰
Fgura United FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
WSG Wattens Swarovski Tirol II
۷
۰
Worgl SV
Finished
۱۲:۳۰
Telfs
-
-
SC Kundl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Myanmar National League
Yangon United
۱۰
۰
Rakhine United
Finished
۱۲:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
Clermont Foot Auvergne U19
۳
۰
US Torcy U19
Finished
۱۲:۳۰
AJ Auxerre U19
۱
۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
Finished
۱۴:۳۰
Nancy U19
۰
۰
Paris FC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Dijon Asptt U19
۱
۲
Metz U19
inprogress
۱۶:۳۰
Olympique Lyonnais U19
۰
۰
Strasbourg U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
TamFu U20
۲
۵
TPV U20
Finished
۱۲:۳۰
TPS U20
۲
۲
GrIFK U20
inprogress
۱۴:۵۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
UCAM Murcia CF B
۰
۱
Real Murcia B
Finished
۱۲:۰۰
Racing Murcia
۳
۱
Deportiva Minera
Finished
۱۲:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
TJ Jednota Banova
۶
۰
SK Vrakuna Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
TJ Kovo Belusa
۱
۲
RSC Hamsik Academy
inprogress
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۸
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۳:۰۰
  United States USL League One
North Carolina
۱
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۳۰
Greenville Triumph SC
۲
۲
FC Tucson
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۱
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۰۰
Central Valley Fuego
۰
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۶:۰۰
  Chile Segunda Division
San Marcos
۲
۱
Deportes Valdivia
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Bombarderos de Tecamac FC
۰
۱
Halcones Negros FC
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
CS Uruguay de Coronado
۲
۲
Santa Ana
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Progreso FC
۲
۰
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 10
Titanes de Queretaro
۱
۱
Celaya
Finished
۰۰:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Moca FC
۱
۱
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
  United States NISA
Maryland Bobcats
۱
۰
ASC San Diego
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
Bohemians 1905 B
۴
۱
FK Banik Sokolov
Finished
۱۱:۴۵
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۰
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Tuggeranong Utd
۲
۱
Brindabella Blues FC
Finished
۰۷:۰۰
  Russia FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۱
۰
FK Kvant Obninsk
Finished
۰۷:۳۰
Strogino Moscow
۱
۰
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۳:۳۰
FC Balashikha
۲
۱
Dynamo Vladivostok
Finished
۱۳:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
Zenit Penza
Finished
۱۴:۳۰
FC Salyut Belgorod
۳
۱
FK Kaluga
inprogress
۱۵:۳۰
Saturn Ramenskoye
۰
۱
SKA Khabarovsk II
inprogress
۱۵:۳۰
Peresvet Podolsk
۰
۱
Rodina-2
inprogress
۱۶:۳۰
FC Ryazan
۱
۰
FK Dinamo Bryansk
inprogress
۱۶:۳۰
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۷
۱
Khangarid Klub
Finished
۰۸:۳۰
Tuv Buganuud
۱
۲
Deren
Finished
۱۱:۳۰
FC Selenge Press Falcons
۱
۲
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Slovan Liberec B
۵
۰
Hlinsko
Finished
۱۱:۴۵
MFK Havirov
۲
۲
Novy Jicin
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Tasovice
۱
۰
FSC Stara Rise
inprogress
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Banik Ostrava B
۳
۱
Frydek Mistek
Finished
۱۱:۴۵
Znojmo
۱
۵
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
  Belarus Reserve League
Dinamo Minsk Reserves
۲
۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۲:۳۰
BATE Borisov Reserves
۲
۱
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Athletic Club Torrellano
۰
۰
CF Elche Ilicitano
Finished
۱۳:۰۰
Villarreal CF C
۴
۰
Castellon B
Finished
۱۳:۳۰
CF Gandia
۰
۱
Levante B
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Berlin Ankaraspor 07
۴
۰
VSG Altglienicke
Finished
۱۴:۳۰
ZFC Meuselwitz
۳
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Prishtina
۰
۰
KF Trepca 89 Mitrovice
Finished
۱۴:۳۰
KF Ballkani
۲
۰
KF Gjilani
Finished
۱۴:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Gornik Zabrze II
۲
۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
۱
۱
Kolding IF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Koge (W)
-
-
Sundby (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
PSV Eindhoven (W)
۱
۱
ADO Den Haag (W)
Finished
۱۳:۴۵
Ajax Amsterdam (W)
۷
۰
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Turkey 1. Lig
Bandirmaspor
۰
۰
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Manisa Futbol Kulubu
۳
۲
Adanaspor FK
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۰
۰
Tuzlaspor
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
FC Thy - ThistedQ II (W)
۰
۲
ASA Aarhus (W)
Finished
۱۴:۰۰
  France Division 1 Women
Le Havre (W)
۲
۲
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Spain Primera Nacional Women
Salamanca (W)
۰
۴
CFF Olympia Las Rozas (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Ethiopia Premier League
Wolaita Dicha FC
۰
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Hawassa Kenema SC
۱
۱
Legetafo Legedadi
inprogress
۱۶:۳۰
  Armenia Premier League
FC Van Charencavan
۲
۲
FC Noah Artsakh
Finished
۱۴:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Cracovia Krakow II
۲
۳
Avia Swidnik
Finished
۱۴:۳۰
Ks Wiazownica
۰
۰
Korona Kielce II
inprogress
۱۶:۳۰
Sokol Sieniawa
۰
۰
KSZO Ostrowiec
inprogress
۱۶:۳۰
Wisla Sandomierz
۰
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
inprogress
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
FC Tuerkiye
۲
۲
Buchholz
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK (W)
۵
۰
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brommapojkarna (W)
۲
۳
IFK Kalmar (W)
Finished
۱۴:۳۰
KIF Orebro (W)
۲
۳
Rosengard (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Eskilstuna United (W)
۰
۱
Kristianstads DFF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Linkopings FC (W)
۰
۲
BK Hacken (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Djurgardens IF FF (W)
۳
۰
AIK (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Pitea IF (W)
۱
۱
Hammarby IF DFF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۰
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
IF Karlstad
۱
۰
TEAM TG FF
Finished
۱۴:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
-
-
Pitea IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Funnefoss/Vormsund
۲
۰
Skjervoy
Finished
۱۳:۳۰
Mjølner
۲
۰
Lillestrom 2
inprogress
۱۶:۰۰
Harstad IL
۲
۱
Skjetten
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۲
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
Levante Las Planas (W)
۳
۱
Alhama CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla FC (W)
-
-
Real Sociedad (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tartu JK Tammeka II
۱
۱
Tallinna JK Legion II
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev II
۲
۲
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Viveiro CF
۰
۱
RC Villalbes
Finished
۱۳:۳۰
Silva SD
۰
۰
UD Ourense
Finished
۱۳:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Illescas
۱
۱
Cd Tarancon
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
CF Trujillo
۲
۰
CD Azuaga
Finished
۱۳:۳۰
Calamonte
۲
۰
SP Villafranca
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۲
۰
CD Gerena
Finished
۱۳:۳۰
Xerez CD
۰
۰
CD Pozoblanco
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Atletico Tordesillas
۲
۱
CD Mirandes B
Finished
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Pelikan Lowicz
۰
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Ebro
۱
۲
UD Alzira
Finished
۱۳:۳۰
SCR Pena Deportiva
۱
۰
UE Olot
Finished
۱۳:۳۰
CE Manresa
۲
۱
Terrassa CF
Finished
۱۳:۳۰
AE Prat
۱
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۳:۳۰
SD Formentera
۰
۱
Lleida
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Berceo
۱
۱
Oyonesa
Finished
۱۳:۳۰
Pena Balmaiso CF
۲
۰
Varea
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Polvorin FC
۲
۳
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۳:۳۰
CD Arenteiro
۱
۱
Real Aviles CF
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Malaga U19
۲
۰
Algeciras CF U19
Finished
۱۳:۳۰
RC Recreativo Huelva U19
۱
۱
CD Vazquez Cultural U19
Finished
۱۳:۴۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Real Sociedad C
۱
۲
SD Gernika Club
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
-
-
Mutilvera
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Belarus Premier League
Arsenal Dzyarzhynsk
۱
۱
Neman Grodno
Finished
۱۳:۳۰
FC Minsk
۰
۰
Energetik-BGU
inprogress
۱۵:۳۰
Slavia Mozyr
-
-
FC Isloch Minsk Raion
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Poland Central Youth League
Escola Varsovia U19
۱
۲
Lechia Gdansk U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۰
۱
CF Epila
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Almeria B
۱
۲
Torredonjimeno
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus 1. Division
Naftan Novopolotsk
۲
۳
Dnepr Rogachev
Finished
۱۳:۳۰
Shakhtyor Petrikov
۴
۰
FC Molodechno
inprogress
۱۵:۳۰
Volna Pinsk
-
-
FC Baranovichi
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Academia Anzoategui
۰
۰
Deportivo Petare
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید